RK Dinamo drugi na tabeli nakon pobede nad Crvenom Zvezdom

maj 28 2017 /

Rukometaši pančevačkog Dinama u pretposlednje kolu plej ofa Superlige Srbije pobedili su ekipu Crvene zvezde sa 25:23 i popeli se na drugo mesto prvenstvene tabele.

Crvena zvezda je nakon ovog poraza u „Šumicama“ izgubila i drugo mesto na tabeli kolo pred kraja plej-ofa.

Dinamo je odlično igrao tokom čitavog meča, a i na poluvremenu je razlika od pet golova bila u korist naših Pančevaca (14:9).

Crvena zvezda je „jurila“ rezultat, konsolidovala se u drugom poluvremenu i uspela da golovima Aleksandra Babića dođe do minus od jednog gola (20:21), pogađao je i Ljubojević, ali su na drugoj strani bili precizni Banduka i Distol i obezbedili važan trijumf svojoj ekipi od dva gola, koji je dovoljan za drugo mesto i bolji međusobni skor protiv Crvene zvezde.