Odbojkaši “Borca” pobedili ekipu iz Valjeva

U utakmici 14. kola Prve lige Srbije, odigranoj u Pančevu, odbojkaši starčevačkog „Borca“ pobedili su ekipu „VA 014 Gorenje“ sa 3:0 u setovima.

Od samog početka utakmice, odbojkaši starčevačkog „Borca“ bili su bolja ekipa na terenu i prvi set rešili u svoju korist, rezultatom 25:21. U toku drugog seta gosti iz Valjeva su pružili dobar otpor, ali su starčevački odbojkaši nastavili da kontrolišu utakmicu i dobiju set 25:19, da bi polovinom trećeg, ispostaviće se i poslednjeg seta, dominantni „Borac“ ubedljivo slavio sa 25:15 i postavio konačnih 3:0 u setovima.

Nakon ove utakmice Borac iz Starčeva je na trećem mestu na tabeli Prve lige Srbije sa 32 boda.

U sledećem, 15. kolu, odbojkaši „Borca“ gostovaće u Jagodini, istoimenoj ekipi.