Brojne medalje za tekvondo klub "Koloseum" iz Pančeva

Tekvondo klub "Koloseum" iz Pančeva učestvovao je proteklog vikenda na dva međunarodna takmičenja, na kojima su zabeleženi odlični rezultati.

U subotu na 13.om Omega kupu u konkurenciji od 543 takmičara iz 51 kluba i 6 zemalja, "Koloseum" iz Pančeva je osvojio 3 srebrne i dve bronzane medalje.

2. Mesto osvojili su: Bojan Stefanovski, Andreja Popović i Aleksandar Batalo
3. Mesto osvojili su: Rastko Dostanić i Milica Nedelkovski

U nedelju na 7. Zrenjanin openu, u konkurenciji od 592 takmičara iz 57 klubova i 11 zemalja, Tekvondo klub Koloseum osvojio je jednu zlatnu, pet srebrnih i pet bronzanih medalja a u ukupnom plasmanu osvojili smo 3. mesto ekipno u konkurenciji seniora A klase.

1. Mesto: Aleksandar Batalo
2. Mesto: Irena Prudeus, Ena Marković, Stevan Stanišić, Ali Elsadai,Andrea Dragojević
3. Mesto: Milica Nedelkovski,  Marko Andonovski, Lara Bokun, Aleksa Dragojević i Bojan Stefanovski.

Aleksandar Batalo, jedan od najboljih takmičara tekvondo kluba "Koloseum" pozvan je da predstavlja boje naše zemlje na Evropskom prvenstvu do 21 godine koje se održava u Bugarskoj od 6.og do 9.og aprila.