Džudisti "Tamiša" osvojili 6 medalja na Kupu Žandarmerije u Beogradu

dzudo klub tamis

Na Kupu Žandarmerije, održanom proteklog vikenda u Beogradu takmičari Džudo klub "Tamiš" je nastupio sa 8 takmičara, koji su u konkurenciji od 586 takmičara iz 62 kluba iz Republike Srpske, Slovenije, Bosne, Rumunije, Bugarske i Srbije.ukupnom plasmanu zauzeli 9 mesto.

Džudiste pančevačkog "Tamiša" predvodili su treneri Aleksa Stojadinov i Marko Atanasov, a najuspešniji su bili Lehni Kristian i Dolinga Dejan koji su se okitili zlatnim medaljama.

Druga mesta i srebrne medalje osvojili su Ćosić Pavle, Novaković Natalija, Dolinga Nikola i Sekulović Milena.