Argentina ubedljivo pobedila selekciju UAE pred SP

argentina, uae, svetsko prvenstvo

Fudbalska reprezentacija Argentine pobedila je danas u Abu Dabiju selekciju Ujedinjenih Arapskih Emirata sa 5:0, u pripremnoj utakmici uoči Svetskog prvenstva.

Argentina je povela u 17. minutu golom koji je postigao Hulijan Alvares, a zatim je dvostruki strelac bio Anhel Di Marija, koji je golove postigao u 25. i 26. minutu. Četvrti gol postigao je Lionel Mesi u 44. minutu, a konačan rezultat postavio je Hoakin Korea pogotkom u 60. minutu.

Argentina je neporažena u poslednjih 36 utakmica.

Svetsko prvenstvo počinje u nedelju, a Argentina će u prvom kolu 22. novembra igrati protiv Saudijske Arabije. U Grupi C su još Meksiko i Poljska.