Barselona u Madridu savladala Atletiko

barselona, atletiko

Fudbaleri Barselone pobedili su na gostovanju ekipu Atletiko Madrida sa 1:0, u utakmici 16. kola španske Primere.

Jedini gol na meču postigao je Usman Dembele u 22. minutu, nakon odlične akcije u kojoj su učestvovali Pedri i Gavi.

U drugom minutu nadoknade drugog poluvremena po crveni karton su dobili fudbaleri Barselone i Atletika Feran Tores i crnogorski igrač Stefan Savić.

Barselona posle 13. pobede vodi u Primeri sa 41 bodom i ima tri više u odnosu na drugoplasirani Real Madrid. Atletiko je na petom mestu sa 27 bodova.

Katalonski tim u narednom kolu dočekuje Hetafe, a Atletiko Madrid gostuje Almeriji.