Crvena zvezda preko Mačve do osmine finala Kupa Srbije

kup srbije, crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, pobedivši u gostima Mačvu sa 2:0.

Zvezda je povela pogotkom Nemanje Milunovića u 49. minutu, on je glavom prosledio loptu u mrežu nakon kornera koji je izveo Aleksandra Katai.

Konačan rezultat postavio je Kings Kangva u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Mečevi osmine finala na programu su 9. novembra, a parovi će biti naknadno odredjeni žrebom.

Zvezda će pokušati da stigne do šestog trofeja u Kupu od samostalonosti Srbije, a trećeg uzastopno. U poslednja dva izdanja Kupa, Zvezda je slavila, oba puta pobedivši Partizan u finalu.