Gol Mitrovića, ali je Arsenal i dalje maksimalan

mitrovic, fulam, arsenal

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na svom terenu posle preokreta ekipu Fulama sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Arsenal je upisao četvrtu pobedu u isto toliko kola Premijer lige i prvi je na tabeli sa 12 bodova, dok je Fulam doživeo prvi poraz i nalazi se na 11. poziciji sa pet bodova.

Fulam je poveo u 56. minutu pogotkom srpskog napadača Aleksandra Mitrovića koji je tako upisao i četvrti gol na četiri utakmice ove sezone. Mitrović je kaznio grešku neopreznog Gabrijela, oduzeo mu loptu u kaznenom prostoru i onda sjajno savladao Arona Ramsdejla.

Arsenal je osam minuta kasnije stigao do izjednačenja golom Martina Odegarda, posle asistencije Sake, da bi se u 86. minutu Gabrijel iskupio za grešku i savladao golmana gostujućeg tima posle velike gužve u šesnaestercu.

Fudbaleri Arsenala će u narednom kolu Premijer lige dočekati Aston Vilu, dok će Fulam ugostiti Brajton.