Gol Vlahovića u remiju Juventusa i Rome, Radonjić strelac u pobedi Torina

vlahovic, juventus, roma, fudbal

Fudbaleri Juventusa i Rome odigrali su danas u Torinu nerešeno 1:1, u derbiju trećeg kola italijanske Serije A.

Juventus je upisao i drugi remi na početku sezone i trenutno je šesti na tabeli sa pet bodova, dok je Roma treća sa dva boda više.

Ekipa iz Torina povela je već u drugom minutu sjajnim golom srpskog napadača Dušana Vlahovića iz slobodnog udarca, a izjednačenje i bod Romi doneo je Tami Ejbraham u 69. minutu.

Fudbaleri Juventusa će u narednom kolu dočekati Speciju, dok će Roma ugostiti Moncu.

U drugom meču odigranom u istom terminu, Torino je u gostima slavio protiv Kremonezea sa 2:1.

Autogolom Matea Bjanketija u 17. i pogotkom srpskog fudbalera Nemanje Radonjića u 65. minutu, Torino je poveo sa 2:0, a konačan rezultat postavio je Leonardo Sernikola u 80. minutu.

Torino je drugi na tabeli sa sedam bodova, dok je Kremoneze i dalje bez bodova i nalazi se na 19, pretposlednjoj poziciji.