Kostić dvostruki asistent u pobedi Juventusa nad Interom

juventus, inter, kostic

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Intera iz Milana sa 2:0, u utakmici 13. kola italijanske Serije A.

Juventus je do prednosti došao u 52. minutu. Kontru je istrčao srpski fudbaler Filip Kostić, koji je zatim asistirao do Adrijana Rabijoa, a francuski fudbaler postiže treći gol ove sezone u Seriji A.

Torinski tim je do drugog gola mogao u 63. minutu, ali je pogodak Danila poništen posle intervencije iz VAR sobe, zbog igranja rukom.

Ipak Juventus je uspeo do kraja meča da postigne novi gol. Asistent je ponovo bio Kostić, a u strelce se u 84. minutu upisao Nikolo Fadjoli, nakon što je lopta ‘zakačila’ igrača Intera Robina Gosensa.

Kostić je odigrao ceo meč za Juventus, dok je utakmicu zbog povrede propustio Dušan Vlahović.

Juventus je zabeležio četvrtu vezanu pobedu u Seriji A i zauzima peto mesto sa 25 bodova.

Inter je prekinuo niz od četiri uzastopna trijumfa i nalazi se na sedmoj poziciji sa bodom manje.

U sledećem kolu Juventus gostuje Veroni, dok Inter dočekuje Bolonju.