Lids ubedljiv protiv Čelsija, Brajton pobedio Vest Hem

lids, celsi, fudbal, vest hem

Fudbaleri Lidsa pobedili su danas na svom terenu Čelsi sa 3:0, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Brenden Eronson je doveo domaći tim u vodjstvo golom u 33. minutu, a četiri minuta kasnije rezultat povećava Rodrigo.

Treći i poslednji gol na meču postigao je Džek Herison u 69. minutu.

Gosti su od 84. minuta igrali sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Kalidu Kulibali.

Lids je treći na tabeli Premijer lige sa sedam bodova, dok je Čelsi 12. sa četiri boda.

U sledećem kolu Lids gostuje Brajtonu, a Čelsi dočekuje Lester.

Brajton je na gostovanju savladao Vest Hem sa 2:0.

Aleksis Mekalister je sa penala bio precizan u 22. minutu, a konačan rezultat postavio je Leandro Trosar u 66. minutu.

Brajton se nalazi na četvrtom mestu sa sedam bodova, dok je londonski tim na poslednjem 20. mestu bez bodova.

Vest Hem u sledećem kolu gostuje Aston Vili.