Remi Notingem Foresta i Čelsija u Premijer ligi

premijer liga, notingem, celsi

Fudbaleri Notingem Foresta i Čelsija odigrali su večeras u Notingemu nerešeno 1:1, u utakmici 18. kola Premijer lige.

Londonski tim je poveo u 16. minutu preko Rahima Sterlinga. Sterling je do lopte došao pred golom nakon što je prečku pogodio igrač domaće ekipe Vili Boli.

Izjednačenje domaćem timu donosi Serž Orije u 63. minutu, nakon što se odlično snašao u gužvi posle kornera.

Čelsi posle četvrtog remija u sezoni zauzima osmo mesto na tabeli Premijer lige sa 25 bodova, dok je Notingem Forest u zoni ispadanja na 18. mestu sa 14 bodova.

Naredni meč Čelsi igra na svom terenu protiv Mančester sitija, a Notingem Forest gostuje Sautemptonu.