Remi Zvezde i TSC-a u Super ligi

fk crvena zvezda, tsc, sueprliga, fudbal

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su na svom terenu u Beogradu nerešeno 1:1 protiv ekipe TSC iz Bačke Topole, u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

Na stadionu „Rajko Mitić“ TSC je poveo 42. minutu golom Saše Jovanovića. Bod domaćima doneo je golman TSC-a Veljko Ilić autogolom u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada ga je pogodila lopta posle šuta Nemanje Milunovića.

Fudbaleri Zvezde imali su nekoliko dobrih prilika, preko Kataija, Kangve, Bukarija, Dragovića, pogadjali su u više navrata i okvir gola, ali nisu uspeli da zatresu mrežu protivnika.

Zvezda je drugu uzastopnu utakmicu odigrala nerešeno, ali je i dalje prva na tabeli sa 20 bodova iz osam mečeva, bodom više i utakmicom manje od drugoplasirane Vojvodine.

TSC je odigrao svih 10 utakmica i sa 17 bodova zauzima četvrto mesto na tabeli.