Tri medalje za PANČEVAČKE plivače na državnom prvenstvu u Beogradu

plivacki klub dinamo, pancevo

U Beogradu je, proteklog vikenda u organizaciji Plivačkog Saveza Srbije, održano državno prvenstvo na kome je učešće uzelo 20 klubova sa 54 takmičara koji su plivali u dve discipline na 1500 i 5000m.

Plivački klub "Dinamo" predstavljalo je 3 plivača, koji su plivali u disciplini 1500m kraul.

Gordana Gajić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji plivačica od 50-54 godine. Ovu trku isplivala je sa vremenom 24:36.81.

Ljudmila Medan osvojila je srebrnu medalju u kategoriji plivačica od 45-49 godina, a trku je završila sa vremenom 25:31.16.

U istoj kategoriji godišta plivao je i Slobodan Stančul, koji je trku završio na drugom mestom, sa vremenom 23:10.61.