RUKOMET: Još jedan remi pančevačkog Dinama

rukomet, dinamo, arkus liga

Odigrana su dva meča plej ofa rukometne ARKUS lige. Oba su završena remijem i oba identičnim rezultatom 31:31. Ako se tome doda da je i jedan meč plej auta završen istim skorom, priča deluje potpuno neverovatno.

Bodove su u Leskovcu podelili Dubočica i Dinamo iz Pančeva, dok su nerešeno u Aranđelovcu igrali Šamot 65 i Rudar iz Kostolca.

U Leskovcu su gosti u prvom poluvremenu imali i pet golova viška. Međutim, u 44. minutu skor je izjednačen i od tada su se ekipe smenjivale u vođstvo. Na kraju je završeno 31:31. Kod domaćina Spasić i Atanasković su postigli po sedam golova, isti učinak imao je Pavlović u redovima Dinama iz Pančeva.

Rudar je do boda u Aranđelovcu stigao golovom Merdovića u posledjoj sekundi. Avramović je postigao šest golova za Šamot, dok je kod Rudara najefikasniji bio Panić sa devet golova.

Na tabeli vodi Vojvodina sa šest bodova iz tri meča. Drugi je Radnički iz Kragujevca sa bodom manje.

U plej autu ostvareni su sledeći rezultati: Crvena zvezda – Železničar 29:19, Spartak – Obilić 31:31, Jugović – Mokra Gora 33:26.