RUKOMET: Žrk Pančevo pobedile Prijepolje 32:24

zrk pancevo, zrk prijepolje, rukomet, pancevo

Rukometašice ŽRK Pančevo pobedile su danas na domaćem terenu ekipu ŽRK Prijepolje rezultatom 32:24, na poluvremenu 17:13.

Utakmica se odigrala u okviru 12. kola Super B rukometne lige za žene u Hali sportova na Strelištu.

Najefikasnije igračice u redovima Pančeva bile su Jelisaveta Marković i Vladislava Rogulja sa po 7 postignutih golova.

U listu strelaca upisale su se još i Teodora Stanojević (2), Marija Mitrić (3), Nevena Dželajlija (5), Anastasija Jambrušić (3), Darinka Petronijević (2), Ivana Stanojević (1), Ivana Grujić (1) i Nevena Stanišković (1).

viber image 2022 02 19 21 26 00 396

(Vladislava Rogulja, ŽRK Pančevo, MVP utakmice)

U redovima gostujuće ekipe najefikasnija igračica bila je Suzana Tošić sa 8 pogodaka.

Ekipa ŽRK Pančevo nalazi se na prvom mestu tabele sa 17 bodova. Na drugom mestu je Kikinda sa 16 a na trećem Srem sa 15 bodova.

U narednom kolu Pančevke gostoju u Kučevu.

Utakmica se emitovala uživo preko K-013 Online Fejsbuk stranice. Ukoliko ste propustili, u nastavku možete pogledati snimak.