Danilo u nadoknadi doneo bod Juventusu protiv Atalante

serija a, juventus, atlanta, fudbal

Fudbaleri Atalante i Juventusa odigrali su večeras u Bergamu nerešeno 1:1, u meču 25. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je poveo golom u 76. minutu. Remo Frojler je uzeo loptu da izvede slobodan udarac, ali je umesto šuta petom odložio loptu do Ruslana Malinovskog, koji je sa distance savladao golmana gostiju.

Juventus do boda dolazi u drugom minutu nadoknade, kada je posle kornera, koji je izveo Paulo Dibala najviši u skoku bio Danilo.

Za torinski tim ceo meč je odigrao srpski napadač Dušan Vlahović.

Juventus je četvrti na tabeli Serije A sa 46 bodova, dok je Atalanta na petom mestu sa dva boda manje.

Tim iz Bergama u narednom kolu gostuje Fjorentini, a Juventus u gradskom derbiju dočekuje Torino.