Dejan Stanković: „Ozbiljna utakmica, fenomenalna reakcija u nastavku“

dejan stankovic, zvezda vojvodina

Fenomenalan meč za nas, ozbiljna utakmica. Otvorili smo dobro, stvorili par šansi, a onda i pad ritma, te primljen gol iz naše greške, što se dešava posle Evrope, kada se emotivno i fizički isprazniš igrajući sa 10 igrača 80 minuta, izjavio je trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković posle pobede protiv Vojvodine u Novom Sadu (2:1).

„Usledila je fenomenalna reakcija, promenili smo neke stvari na poluvremenu i drugačije se „namestili“. Od 46. minuta smo promenili ritam utakmice i držali se do kraja, postigli tri pogotka, od kojih je jedan bio poništen i preokrenuli rezultat, rekao je Stanković.