Fejenord pobedio Olimpik, remi Lestera i Rome u Ligi konferencija

fejenord, olimpik ,lester, roma, liga konferencija, fudbal

Fudbaleri Fejenorda pobedili su na svom terenu u Roterdamu Olimpik iz Marseja sa 3:2, u prvoj polufinalnoj utakmici u Ligi konferencija.

Fejenord je poveo golom Sirila Desersa u 18. minutu, a prednost je udvostručio Luis Sinistera pogotkom u 20. Gostujući tim je izjednačio golovima Bambe Dijenga u 28. i Žersona u 40. minutu.

Pobedu domaćima obezbedio je Desers, svojim drugim pogotkom na utakmici, u 46. minutu.

U drugoj polufinalnoj utakmici Lester i Roma odigrali su u Engleskoj nerešeno 1:1.

Roma je povela u 15. minutu kada je strelac bio Lorenco Pelegrini, a izjednačio je fudbaler italijanske ekipe Djanluka Mančini, koji je postigao autogol u 67. minutu.

Revanš utakmice na programu su 5. maja u Marseju i Rimu.