Fudbaleri Partizana u završnici pobedili TSC na gostovanju

fudbal, tsc, partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Bačkoj Topoli ekipu TSC-a sa 3:2, u utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Petar Ratkov je u drugom minutu doveo TSC u vodjstvo, nakon asistencije Ifeta Djakovca.

Izjednačenje Partizanu donosi Bibras Natho u 42. minutu, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca. Nathu je to bio 10. gol ove sezone u Super ligi Srbije.

Crno-beli su u 70. minutu došli do prvog vodjstva na meču, a strelac je bio Siniša Saničanin, koji je iskoristio lošu reakciju Djakovca.

TSC je u 80. minutu uspeo da izjednači. Asistenciju je upisao Miloš Cvetković, a gol je postigao Martin Mirčevski.

Pobedu gostima pet minuta kasnije donosi Slobodan Urošević, nakon odlično izvedenog slobodnog udarca.

Partizan je na drugom mestu Super lige Srbije sa 40 bodova, sedam manje u odnosu na vodeću Crvenu zvezdu.

TSC posle drugog poraza u prvenstvu zauzima treće mesto sa 36 bodova.

Naredni meč Partizan igra na svom terenu protiv Spartaka, dok TSC dočekuje Radnički iz Niša.