Juventus pobedio Empoli uz dva gola Vlahovića

juventus, empoli, vlaovic, serija a, fudbal

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostujućem terenu Empoli sa 3:2, u utakmici 27. kola Serije A.

Juventus je poveo golom Mojzea Kina u 32. minutu, a izjednačio je Simon Zurkovski u 40. minutu. Sprski reprezentativac Dušan Vlahović doneo je prednost crno-belima golom u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a zatim je bio strelac i u 66. minutu.

Konačan rezultat postavio je Andrea La Mantija pogotkom u 76. minutu.

Juventus sada ima 14 pobeda i četvrti je na tabeli sa 50 bodova.

Empoli je nastavio niz bez pobede i posle 12. poraza zauzima 13. mesto na tabeli sa 31 bodom.

Ranije danas Salernitana i Bolonja odigrali su nerešeno 1:1, a kasnije igraju Sasuolo – Fjorentina.