Lil bolji od Salcburga, Sevilja se vratila u igru

liga sampiona, fudbal, lil, salcburg, sevilja

Fudbaleri Lila pobedili su  na svom terenu Salcburg sa 1:0, dok je Sevilja bila bolja od Volfsburga sa 2:0, u utakmicama petog kola Grupe G Lige šampiona.

Lil je do pobede stigao golom Džonatana Dejvida u 31. minutu. Burak Jilmaz je solo prodorom ušao u šesnaesterca, lopta se odbila od igrača Salcburga i stigla do Dejvida, koji je sa pet metara, neometan zatresao mrežu.

U istoj grupi, Sevilja je kao domaćin pobedila Volfsburg sa 2:0.

Povela je Sevilja u 13. minutu golom Žoana Žordana. Ivan Rakitić je centrirao sa desne strane, Žordan je lepo ispratio centaršut, i u padu glavom sa pet metara savladao golmana Volfsburga.

Konačan rezultat postavio je Rafa Mir u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena, nakon asistencije Lukasa Okamposa.

Rasplet u grupi biće poznat nakon poslednjeg kola pošto sva četiri tima imaju šansu za plasman u osminu finala.

Posle pet odigranih utakmica, Lil je prvi na tabeli sa osam bodova, Salcburg drugi sa sedam, Sevilja treća sa šest, a Volfsburg četvrti sa pet bodova.

U poslednjem kolu, Volfsburg će dočekati Lil, dok će Salcburg ugostiti Sevilju.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Zaplesimo Zajedno 460x600