Partizan bolji od Loznice za polufinale Kupa Srbije

partizan, loznica, kup srbije, fudbal

Fudbaleri Partizana plasirali su se danas u polufinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu pobedili Loznicu sa 2:0.

Strelci za crno-bele u ovom četvrtfinalu bili su Rikardo Gomeš u 33. i Lazar Marković u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su bili bolji rival od početka meča, a poveli su u 33. minutu kada je Gomeš posle centaršuta Bibrasa Natha glavom pogodio mrežu gostujućeg tima.

U poslednjim sekundama prvog dela igre, Partizan je duplirao prednost golom Markovića koji se posle kornera dobro snašao pred golom Loznice.

I u nastavku su crno-beli kontrolisali dešavanja na terenu, a najbliži golu su bili u 73. minutu kada je Aleksandar Lutovac pogodio stativu.

Ranije danas se u prvo polufinale u klupskoj istoriji plasirao Novi Pazar.

Polufinalni mečevi fudbalskog Kupa Srbije zakazani su za 11. maj.