Remi Granade i Barselone

fudbal, grenada, barselona

Fudbaleri Granade odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Barselone, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

Fudbaler Barselone Luk de Jong postigao je gol u 10. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

De Jong je u 57. minuta doneo vodjstvo Barseloni, posle dodavanja Danija Alvesa, a izjednačio je Antonio Puertas u 89. minutu.

Barselona je utakmicu završila sa desetoricom, pošto je u 80. minutu drugi žuti karton dobio Gavi.

Barselona je osmi put odigrala neršeno u ligi i šesta je na tabeli sa 32 boda.

Granada je drugi put uzastopno mečeve završila remijem, devet puta je odigrala nerešeno u Primeri i 12. je na tabeli sa 24 boda.