Remi PSŽ-a i Benfike u Ligi šampiona

benfika, psz

Fudbaleri Pari Sen Žeremena i Benfike odigrali su večeras u Parizu nerešeno 1:1, u meču četvrtog kola Grupe H Lige šampiona.

Poveo je PSŽ golom Kilijena Mbapea iz penala u 40. minutu, nakon što je Antonio Silva nepropisno startovao u šesnaestercu.

Benfika je do izjednačenja stigla u 62. minutu golom Žoaa Maria iz penala. Rafa Silva je oboren u šesnaestercu, a sudija Majkl Oliver je nakon gledanja VAR-a dosudio penal.

Ranije danas, u istoj grupi, Makabi iz Haife je kao domaćin pobedio Juventu sa 2:0.

PSŽ i Benfika su na deobi prvog mesta sa po osam bodova, dok su Juventus i Makabi osvojili po tri boda.

U narednom kolu, PSŽ će dočekati Makabi, dok će Benfika ugostiti Juventus.