Spartak bolji od Kolubare, Napredak od Radnika

Superlige, Superliga

Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su danas Kolubaru u 15. kolu Superlige posle preokreta sa 2:1 (0:1) i tako prekinuli niz od šest poraza u domaćem šampionatu.

Gosti iz Lazarevca poveli su preko Đuričkovića u 18. minutu, a preokret domaćinu doneli su Bijelović u 59. i Tanasin u 62. minutu.

Radnički iz Niša slavio je na gostovanju Javoru sa 2:0 (1:0), a oba gola za tim trenera Nenada Lalatovića postigao je Stefan Cvetković.

Fudbaleri Napretka bili su bolji na domaćem terenu od "fenjeraša" Radnika sa 1:0 (0:0), a jedini gol na meču postigao je Marko Putinčanin u 74. minutu.

Juče su u 15. kolu Superlige postignuti sledeći rezultati: Mladost GAT - Mladost (L) 1:1 (0:1), Novi Pazar - Vojvodina 1:1 (1:0) i TSC - Voždovac 3:0 (1:0).

Aktuelni šampion Srbije Crvena zvezda sutra će u 14.00 gostovati Radničkom u Kragujevcu, dok će Partizan u derbiju 15. kola ugostiti Cukarički u Humskoj u 18.30.