Stolica porazom debitovao na klupi Partizana

ilija stolica, fk partizan

Novi trener Partizana Ilija Stolica porazom je debitovao na klupi crno-belih, koji su danas u Sloveniji poraženi od rumunskog Kluža sa 1:0 (1:0) u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama.

Jedini gol na meču u Gornjoj Radgoni postigao je Hrvat Marko Dugandžić u 35. minutu posle kiksa golmana Partizana Aleksandra Popovića.

Stolica je imao velikih problema da sastavi odbrambenu liniju s obzirom da nije imao na raspolaganju nijednog štopera, pa su na tim pozicijama prinudno igrali Marko Jevtović i Zlatan Šehović.

Zbog lakše povrede meč je propustio i najbolji strelac Partizana Rikardo Gomes.

Crno-beli su na megdan Klužu izašli u sledećem sastavu: Popović - Filipović, Jevtović, Šehović, Urošević - Zđelar, Fejsa, Natho - Menig, Jović - Holender.

U drugom poluvremenu Ilija Stolica pružio je priliku momcima iz omladinske škole Partizana - Samedu Baždaru i Mihajlu Petkoviću i Mateji Staševiću, kao i Nikoli Terziću.

Naredni rival fudbalerima Partizana na pripremama u Sloveniji biće ekipa Slovačke Trnave 28. juna.