Superliga: Zvezda danas u Nišu, Partizan dočekuje Javor

superliga, fk partizan, fk crvena zvezda

Fudbalari Crvene Zvezde danas gostuju Radničkom u Nišu, a Partizan dočekuje Javor iz Ivanjice, u 16. kolu Superlige.

Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog remizitali su sinoć 1:1 (1:0), u derbiju 16.kola Superlige.

U evropskom ambijentu u Bačkoj Topoli domaćin je poveo golom Petra Ratkova u 25. minutu, a izjednačio je Uroš Drezgić u 50. minutu.

Danas: Radnički Kragujevac - Kolubara (14.00), Radnički Niš - Crvena zvezda (17.00), Partizan - Javor (19.00).

Ponedeljak: Mladost GAT - Radnik (16.00), Spartak - Mladost Lučani (18.00), Napredak - Vojvodina (20.00).