Ubedljiv trijumf fudbalera Srbije protiv Katara

fudbalska reprezentacija srbije, katar, srbija katar

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je večeras Katar 4:0 (2:0) u prijateljskom meču u Debrecinu.

Strelci za srpski tim bili su Bujalem Kuki u 2. autogol, Luka Jović u 18, Dušan Vlahović u 60. i Nikola Milenković u 85. minutu.

Selektor Dragan Stojković Piksi izveo je "kombinovan" tim bez Dušana Tadića, Aleksandra Mitrovića, Sergeja Milinkovića-Savića, Filipa Kostića i još nekolicine standardnih fudbalera.

Debitovao je mladi golman Mile Svilar, a šansu da zaigra od prvog minuta dobio je Veljko Birmančević iz Malmea.

Srbija u subotu nastavlja kvalifikacije za Mundijal utakmicom protiv Luksemburga u Beogradu, a tri dana kasnije gostuje Republici Irskoj.