Ukrajina ubedljiva protiv Jermenije u Ligi nacija

ukrajina, jermenija, liga nacija, fudbal

Fudbaleri Ukrajine pobedili su danas u Jerevanu selekciju Jermenije sa 5:0, u meču petog kola Grupe 1 Lige nacija B.

Ukrajina je povela golom Oleksandra Timčika u 22. minutu, a tim rezultatom otišlo se na poluvreme.

U nastavku golove za goste postižu Oleksandr Zubkov u 57, Artem Dovbik u 69. i 84. i Danil Ignatenko u 81. minutu.

Ukrajina je preuzela vodjstvo u Grupi 1 sa 10 bodova, Škotska je uz utakmicu manje druga sa devet bodova, Irska je treća sa četiri boda iz četiri meča, dok je Jermenija poslednja sa tri boda.

Večeras od 20.45 u Glazgovu se sastaju Škotska i Irska.

U poslednjem kolu Lige nacija Ukrajina u Krakovu igra protiv Škotske, dok Jermenija gostuje Irskoj.