Vlahović doneo trijumf Juventusu u derbiju protiv Torina

Dušan Vlahović, juventus, torino

Srpski fudbalski reprezentativac Dušan Vlahović doneo je večeras golom trijumf Juventusu (1:0) u derbiju dela Mole i gostovanju gradskom rivalu Torinu u 10. kolu Serije A.

Napadač "orlova" bio je precizan u 75. minutu savladavši saigrača iz reprezentacije Srbije na golu "bikova" Vanju Milinković Savića.

Bio je to šesti Vlahovićev gol u italijanskom šampionatu ove sezone, a srpski golgeter sada je izjednačen na vrhu liste strelaca Serije A sa napadačem Lacija Ćirom Imobileom.

Vlahović je na terenu bio do 90. minuta kada ga je zamenio Leandro Paredes.

Srpski reprezentativac Filip Kostić odigrao je čitav meč za "staru damu".

U ekipi Torina srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je čitav meč, a njegov saigrač iz italijanske ekipe i nacionalnog tima Nemanja Radonjić igrao je do 70. minuta kada ga je zamenio Pjetro Pelegri.

Utakmicu u Torinu posmatrao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi, koji je na delu mogao da vidi petoricu kandidata za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Posle nekompletnog 10. kola Juventus je sedmi na tabeli sa 16 bodova, sedam manje od lidera Napolija.

Sa druge strane, Torino je na 11. poziciji sa 11 bodova.