Železničar odigrao prvu kontrolnu utakmicu u Antaliji

fudbal, fk zeleznicar, pancevo

Fudbaleri Železničara iz Pančeva remizirali su danas rezultatom 1:1 protiv ekipe Sogdiona Džizak iz Uzbekistana, na startu priprema u Antaliji.

Početak utakmice protekao je u apsolutnoj dominaciji Železničara, pa su izabranici Tomislava Sivića prvo poluvrme završili rezultatom 1:0 golom Šušnjara u 42. minutu utakmice.

U nastavku je Sivić promenio nekolicinu igrača, ali je popustia koncentracija u finišu meča.

To su iskoristili igrači Sogdiona i izjednačili u 72. minutu golom Dženana Zajmovića.

"Izuzetno sam zadovoljan odnosom igrača i njihovim zalaganjem. Tim iz Uzbekistana se pokazao kao sjajan rival, tako da nam je ova provera baš dobro došla. Mi smo izveli dva tima na teren i ono što je meni najvažnije, razlike nije bilo" - kratko je prokomentarisao meč prvi trener Železničara Tomislav Sivić.