Džudisti pančevačkog Dinama uspešni na takmičenjima u Beogradu i Stepanovićevu

džk dinamo, džudo klub dinamo, sport, džudo

Protekle nedelje džudisti pančevačkog Dinama učestvovali su na Prvenstvu Srbije za učenike osnovnih i srednjih škola u Beogradu i Prvenstvu Vojvodine za starije dečake u Stepanovićevu.

Na takmičenju u Beogradu, džudisti Dinama osvojili su osam medalja i to jednu zlatnu, 4 srebrne i 3 bronzane.

Na Prvenstvu Vojvodine u Stepanovićevu u konkurenciji od 171 takmičara DžK Dinamo je osvojio tri medalje.

Zlatnu medalju osvojio je Đurović Aleksa, u kategoriji do 60 kilograma. Ćirić Filip u kategoriji do 38 kilograma osvojio je srebrnu medalju, dok je Stojić Petar u kategoriji do 34 kilograma osvojio bronzanu medalju.

Džudisti pančevačkog Dinama u narednom periodu nastupaju na Prvenstvu države koje se održava 22 maja u Beogradu.