Nove medalje srpskim strelcima

streljaštvo, srbija

Tandem najboljih srpskih strelaca pištoljem Zorana Arunović-Damir Mikec koji je zlatnom medaljom u miksu u petak počeo učešće na 47. internacionalnom prvenstvu Beograda „Bel ekspo“ centru, završio je takmičenje zlatnim medaljama i u pojedinačnoj konkurenciji, objavio je večeras Streljački savez Srbije (SSS).

Turnir je okupio više od 300 takmičara iz 11 zemalja, a Zorana Arunović je ujedno i najbolja učesnica turnira, jer u tri dana je osvojila tri prva mesta.

Ona je posle zlatne medalje sa Mikecom u miksu, osvojene u petak, u subotu trijumfovala u pojedinačnoj konkurenciji na Trofeju Beograda, a osvojila i treće zlato.

Mikec je na današnjem Trofeju Beograda u pojedinačnoj konkurenciji bio treći.

Srpski strelci su, uz Arunović i Mokeca, osvojili danas još dve medalje - Teodora Vukojević je u kategoriji vazdušna puška bila druga, a Andrea Arsović treća.

Najnovije: Na portalu

BIG PA Zaplesimo Zajedno 460x600