Pančevački strelci doneli medalje sa finala Kupa Srbije

kup srbije, streljastvo, sd pancevo 1813

Proteklog vikenda je u Smederevu održano finale KUP-a SS Srbije u disciplini trostav 3x20 vazdušnom puškom za kadete.

Iva Rakonjac je osvojila srebrnu medalju u kategoriji kadetkinja sa rezultatom od 588 krugova.

Proteklog vikenda u Novom Sadu je održano Finale KUP-a SS Srbije malokalibarskim oružjem.

Aleksa Rakonjac je osvojio srebrnu medalju u kategoriji juniora sa 573 kruga u trostavu 3x20 metaka mk puškom, i ušao u finale seniora na petoj poziciji a završio na osmom mestu, što je takođe izuzetan uspeh.

U disciplini mk sport pištoljem sa 30 metaka u preciznoj paljbi i 30 metaka u brzoj paljbi, u kategoriji juniora je Marko Ninković osvojio srebrnu medalju sa 543 kruga, Velimir Ninkovic je osvojio bronzanu medalju sa 522 kruga a Stefan Kešišjan je šesti junior sa 488 krugova.

U disciplini mk pištoljem slobodnog izbora- PSI u kategoriji seniora, Marko Ninković je šesti senior a drugi junior sa rezultatom od 503 kruga, Stefan Kešišjan je sedmi senior a treći junior sa 502 kruga, a sledi Velimir Ninkovic sa 483 kruga.

Narednog vikenda u Novom Sadu će biti održano Prvenstvo Vojvodine mk oružjem.