U Pančevu je, u organizaciji Plivačkog kluba Dinamo, 26. juna održan plivački miting IX "Karneval Pančeva" na kome su učestvovala 202 plivača iz 17 klubova.
Za Plivački klub Dinamo nastupilo je 50 plivača, koji su ukupno osvojili 90 medalja.
Pregled osvojenih medalja:
BOKUN SARA11 godina
100m kraul I mesto
100m ledjno I mesto
200m mešovito II mesto
200m ledjno III mesto
ČIČA NINA 11 godina
400m kraul I mesto
100m prsno II mesto
200m mešovito II mesto
ĆIRKOVIĆ MARTIN 14 godina
100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
100m kraul II mesto
DIVLJAK DANICA 12 godina
200m delfin I mesto
100m delfin II mesto
200m kraul III mesto
GAVRILOVIĆ OLGA 12 godina
200m prsno I mesto
100m prsno II mesto
HUSARIK DAGMAR 16 godina
100m kraul I mesto
200m kraul I mesto
100m delfin I mesto
200m mešovito I mesto
HUSARIK MARTIN 9 godina
50m kraul II mesto
50m ledjno II mesto
50m delfin III mesto
JOCIĆ MILUTIN 9 godina
50m ledjno I mesto
50m delfin I mesto
50m prsno II mesto
50m kraul I mesto
KONSTANTINOV DANICA 12 godina
200m mešovito I mesto
200m ledjno II mesto
100m kraul III mesto
400m kraul III mesto
KONSTANTINOV MARTA 14 godina
100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
200m mešovito I mesto
100m kraul II mesto
LAZIĆ JELISAVETA 7 godina
50m kraul I mesto
50m ledjno II mesto
LUKETA ĐORĐE 12 godina
100m delfin III mesto
MANDARIĆ MIHAJLO 12 godina
200m prsno III mesto
MARIN MIONA 10 godina
100m ledjno II mesto
200m kraul III mesto
200m mešovito III mesto
MATIĆ MILA 8 godina
50m prsno I mesto
50m delfin I mesto
50m ledjno II mesto
MILOSAVLJEV DAMJAN 8 godina
50m ledjno II mesto
50m prsno III mesto
MILTENOVIĆ STEFAN 14 godina
100m kraul I mesto
200m kraul I mesto
400m kraul I mesto
MILUTINOVIĆ SRNA 12 godina
100m delfin I mesto
200m kraul II mesto
400m kraul II mesto
MITIĆ OGNJEN 13 godina
100m delfin II mesto
200m delfin II mesto
200m kraul III mesto
400m kraul III mesto
NAĐ ANDREA 15 godina
100m kraul I mesto
100m prsno I mesto
200m prsno I mesto
200m mešovito I mesto
NAĐ VIKTOR 15 godina
100m ledjno I mesto
PANTIĆ MAGDALENA 11 godina
200m kraul II mesto
100m prsno III mesto
200m prsno III mesto
200m mešovito III mesto
PANTIĆ MILOŠ 8 godina
50m kraul I mesto
50m ledjno I mesto
50m delfin I mesto
PERIZ KATARINA 14 godina
100m ledjno II mesto
100m kraul III mesto
RATKOVIĆ ANDREA 11 godina
200m kraul III mesto
100m delfin III mesto
SAMARDŽIJA VUK 11 godina
200m kraul I mesto
400m kraul I mesto
100m delfin I mesto
200m delfin I mesto
ŠDIKU LENA 10 godina
100m kraul I mesto
200m kraul II mesto
400m kraul II mesto
STANČUL LAZAR 12 godina
100m kraul I mesto
400m kraul I mesto
200m kraul II mesto
200m mešovito II mesto
TINTOR MIONA 10 godina
100m ledjno III mesto
VASOVIĆ NEBOJŠA 26 godina
100m kraul III mesto
VELIČKOVSKI DARIJA 10 godina
200m prsno II mesto
VUKOMANOVIĆ LUKA 11 godina
200m ledjno III mesto
Prvo mesto u štafeti 4x100m mešovito u sastavu Husarik Dagmar, Nađ Andrea, Miltenović Stefan i Ćirković Martin.
Prvo mesto štafeti 8x50m prsno u sastavu Nađ Andrea, Konstantinov Marta, Stančul Lazar, Mandarić Mihajlo, Čiča Nina, Miltenović Stefan, Husarik Dagmar i Ćirković Martin.
Drugo mesto u štafeti 8x50m u sastavu Konstantinov Danica, Divljak Danica, Gavrilović Olga, Samarđija Vuk, Luketa Đorđe, Ranislavić Vida, Mitić Ognjen i Pantić Magdalena.