Dinamo poražen od Metaloplastike

rk dinamo, pancevo, rukomet

Rukometaši Dinama iz Pančeva poraženi su na domaćem teren u od Metaloplastike 21:26 (8:13). Obe ekipe su dobro otvorile utakmicu, igralo se gol za gol, a onda su gosti na 4:4 sa dva pogotka stekli prednosti koju su postepeno uvećavali do kraja prvog poluvremena.

Na odmor je Metaloplastika otišal sa pet golova prednosti.

Na startu drugog poluvremena, Dinamo je golovima Radovića, Miloševića, Pavlovića, Sunajka (dva), Čelice i Dornjeia, smanjila na 14:16, ali je brzo usledila serija gostiju i razlika je ponovo vraćena na pet razlike. Tu prednost Metaloplastika je zadržala do kraja meča u Pančevu.

Najbolji strelac u Dinamu bili su Uroš Pavlović i Danilo Radović sa po pet golova.

Posle 21. kola na čelnoj poziciji je Vojvodina sa 38 bodova i mečom manje, Metaloplastika je druga sa 36 bodova, Partizan je na trećem mestu sa 34,a Dinamo je ostao na četvrtom mestu sa 32 boda.