Pančevci preko Kikinđana do polufinala Kupa

Rukometaši pančevačkog Dinama novi su polufinalisti Kupa Srbije ''Prof. dr Branislav Pokrajac'' koji su na gostujućem terenu savladali Kikindu Grindex sa 34:25 i tako još jednom pokazala zavidan kvalitet koji poseduju.

Pančevci su dobro otvorili utakmicu, ali su Kikinđani uspešno odolevali tokom prvih 30 minuta, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 15:14 u korist gostiju.

U nastavku, kako je vreme prolazilo, ’’Dinamo’’ je uvećevao prednost koju ’’Kikinda Grindex’’ nije mogla da preokrene.

Za igrača utakmice proglašen je Darko Milenković iz ''Dinama'', a dobru partiju pružili su i Ivan Dimitrijević, Miloš Savić, Miloš Kostadinović i Miloš Barudžić.

Najefikasniji u redovima ''Kikinde Grindex'' bio je Milan Lisica sa devet postignutih golova. Pored ''Dinama'' u polufinale Kupa Srbije plasirali su se beogradski ''Partizan'', šabačka ''Metaloplastika'', kao i novosadska ''Vojvodina''.

(RTV, foto: ARKUS liga)