RUKOMET: Remi Dinama i Radničkog u Pančevu

rukomet, dinamo, radnicki, pancevo, arkus liga

Dinamo iz Pančeva i Radnički iz Kragujevca podelili su bodove u meču trećeg kola pleja ofa Superlige Srbije za rukometaše. Meč je završen rezultatom 29:29.

Bila je to većim delom izjednačena utakmica. Dinamo je konstantno vodio tokom prvog poluvremena, ali nijednog trenutka nije imao više od dva gola viška. Rezultatom 17:15 se otišlo na odmor.

Najveću prednost domaći su imali u 37. minutu kada su poveli 21:18. Međutim, nije se Radnički predavao. Dobrom serijom poveo je 25:24, a kasnije i 26:25. Smenjivale su se ekipe u vođstvu. Konačan skor postavio je Barudžić iz sedmerca na 36 sekundi pre kraja.

Pančevci su imali poslednji napad, ali je šut Golubovića završio pored gola. U redovima Dinama blistao je Marko Perović, levo krilo, koji je postigao 13 golova. Kod gostiju se istakao Miloš Barudžić sa sedam golova.

Radnički je sada prvi na tabeli sa pet bodova iz tri meča. Dinamo je treći sa tri boda. Jedini tim sa maksimalnim učinkom je šampion Vojvodina sa dve pobede iz isto toliko mečeva.