Krajinović u polufinalu turnira u Monpeljeu

filip krajinovic, tenis, monpeljeu

Filip Krajinović plasirao se danas u polufinale turnira u Monpeljeu, pošto je savladao bosanskohercegovačkog igrača Damira Džumhura sa 7:5, 6:2.

Meč između Krajinovića i Džumhura, 36. i 152. tenisera sveta trajao je sat i 38 minuta.

U prvom setu viđeno je pet brejkova, a ključni je u 12. gemu napravio srpski teniser, iskoristivši ujedno drugu set loptu.

Brejkovi u šestom i osmom gemu drugog seta bili su dovoljni za plasman Krajinovića među četiri najbolja.

Pobednik meča između 19. tenisera sveta Španca Roberta Bautiste Aguta i Kazahstanca Aleksandera Bublika (35. na ATP listi), biće protivnik Krajinoviću u narednoj fazi.