5 medalja za karatiste PANČEVAČKE Mladosti na takmičenju u Novom Bečeju

karate, kk mladost, pancevo

Karate savez Vojvodine je u Novom Bečeju organizovao Kup Vojvodine za kadete, juniore i seniore.

Na kupu su nastupili najbolji vojvođanski karatisti koji su se takmičili i pojedinačnim i ekipnim mečevima u katama i borbama.

Takmičari karate kluba „Mladost“ iz Pančeva postigli su sledeće rezultate:

Prvo mesto i zlatnu medalju je osvojila Rakić Iva u kategoriji kadetkinja u borbama.

Seniorke ekipno u borbama su osvojile drugo mesto.

Srebrnu medalju u pojedinačnim kategorijama je osvojio Popov Aleksa u kategoriji kadeta, borbe.

Bronzane medalje u borbama su osvojile senirka Romaov Miljana i kadetkinja Đurđević Anđela.

Svi osvajači medalja su se plasirali na Kup Srbije koji se održava u subotu 06. maja u Beočinu.

U Beočinu se takođe, 07. maja održava Dunav kup Srbije, na kojem će nastupiti mlađe kategorije takmičara.