Džudisti Jedinstva iz Kačareva Čigoja, Glozik i Anđelković osvojili medalje na turniru u Beogradu

dzudo, dzk jedinstvo kacarevo, kacarevo, dzk jedinstvo

Džudisti Jedinstva iz Kačareva Ilija Anđelović, Radan Čigoja i Ivan Glozik osvojili su medalje na Međunarodnom turniru „Crvena zvezda kup“ u S.C. Šumice koji se održao u nedelju, 24. septembra, u Beogradu

Ilija Anđelović je osvojio zlatno, Radan Čigoja srebro, a Ivan Glozik bronzu. Emilija Ilić je zauzela peto mesto, a Petar Ranevski je ostao bez plasmana ali je lepo radio.

Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara iz Rumunije, Mađarske, Bosne i Srbije.