Džudisti PANČEVAČKOG "Tamiša" uspešni na pokrajinskom prvenstvu

borilacki sportovi, dzk tamis, pancevo

Na Prvenstvu Vojvodine, za starije dečake i juniore, džudo klub "Tamiš" je nastupio sa 11 takmičara, od kojih su 6 osvojili medalje.

Šampioni su postali Vasilije Stajčić i Lehni Kristijan, u konkurenciji starijih dečaka, dok je bronzanu medalju osvojio Mihajlo Vuković.

U konkurenciji juniora, drugo mesto i srebrnu medalju osvojila je Jelena Stojanovski, dok su bronzana odličja pripala Mileni Sekulović i Mariji Penesvski.

U Jagodini, treneri Marko Atanasov i Sanja Stefanović, uspešno su predvodili drugu grupu takmičara koji su učestvovali na veoma jakom međunarodnom turniru.

Od 368 džudista, iz 4 države, Pančevci su osvojili 6 medalja.

Zlatom su se okitili Todor Dubak i David Mamojka.

Srebrna medalja pripala je Jovanu Vitasu, dok su bronzane medalje osvojili Mateja Jelisavčić, Vuk Stanković i Strahinja Pantić.