Veliki uspeh PANČEVAČKOG boksera Strahinje Samardžića u Banja Luci

strahinja samardzic, bk profesionalac, pancevo

Bokser pančevačkog BK Profesionalac Strahinja Samardžić, osvojio je srebrnu medalju u kategoriji junira do 57kg, na Juniorskoj i Omladinskoj zlatnoj rukavici ,koja ja se održala u Banja Luci od 23.-26.02 i na kojoj su učestvovali bokseri iz 9 zemalja.

Strahinja je u polufinalu savladao aktuelnog šampiona Srbije Petra Sandića. U finalu,u izjednačenoj i do kraja neizvesnoj borbi u kojoj je Strahinja izgubio je od Ognjena Antica takodje aktuelnog šampiona Srbije i svetskog prvaka.u kik boksu Ognjena Antića koju je i proglašen za najboljeg boksera ovog turnira,osvojio je zlatnu juniorsku rukavicu.

Strahinji je ovo prvo učešće na ovako velikom medjunarodnom turniru. Strahinja je u ovoj godini u kojoj je iz kadeta prešao u juniore, krenuo uzlaznom putanjom i nadamo da će tako i nastaviti.