Partizan ubedljiv protiv Kolubare, Vojvodina pobedila Voždovac

fudbal, partizan, vojvodina, kolubara, vozdovac

Fudbaleri Partizana pobedili su u Lazarevcu domaću Kolubaru sa 5:1, u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su poveli u drugom minutu golom Rikarda Gomeša, a šest minuta kasnije izjednačio je Nikola Milojević.

Partizan je ponovo poveo u 18. minutu golom Rikarda, a treći gol postigao je Bibars Natho u 32. minutu. Šest minuta kasnije svoj treći gol na utakmici postigao je Rikardo, koji je u 52. minutu asistirao Kvinsiju Menigu kod petog gola.

Partizan je ostvario četvrtu pobedu u prvenstvu i sedmi je na tabeli sa 15 bodova iz osam utakmica. Isti broj bodova ima i osmoplasirana Kolubara, koja ima i dve utakmice više.

U sledećem kolu Partizan će dočekati Mladost iz Lučana, a Kolubara će u Bačkoj Topoli igrati protiv TSC-a.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu Voždovac sa 2:1.

Domaći su poveli u 60. minutu pogotkom Nikole Čumića, a beogradska ekipa izjednačila je golom Borisava Burmaza u 69. Pobedu Vojvodini doneo je Čumić, svojim drugim golom na utakmici u drugom minutu nadoknade vremena.

Vojvodina je druga na tabeli pošto iz devet utakmica ima 19 bodova. Voždovac na četvrtom mestu ima 17 bodova, ali je odigrao svih 10 utakmica.

Vojvodina će u sledećem kolu igrati u Beogradu protiv Čukaričkog, a Voždovac će dočekati Radnički iz Niša.