Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Naprednjaci ponovo blokirali ulice Leskovca na skupu protiv blokada

Naprednjaci ponovo blokirali ulice Leskovca na skupu protiv blokada

srpska napredna stranka, blokada ulica, leskovac, k-013

Simpatizeri i članovi Srpske napredne stranke (SNS) u Leskovcu održali su večeras još jednu protestnu šetnju pod parolom „Građani Leskovca protiv blokada“.

U koloni su, pored članova SNS, učestvovali i brojni direktori i funkcioneri javnih preduzeća, kao i lider lokalnih naprednjaka i gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.

U šetnji i blokadi ulica pridružili su im se i predstavnici Socijalističke partije Srbije (SPS), javila je reporterka agencije Beta.

Kao i prethodnog puta, na čelu kolone nalazili su se učesnici obučeni u redarske prsluke sa velikim transparentom na kojem je pisalo „Građani Leskovca protiv blokada“.

Ostali učesnici nosili su srpske zastave i parole poput: „Hoću svoju Srbiju nazad“.

Tokom celog trajanja šetnje, sa ozvučenja se čula pesma nepoznatog izvođača pod nazivom „Hoću da živim slobodno i normalno“.

Skup je obezbeđivala policija, kolona je prošla glavnim ulicama grada a sve je proteklo bez incidenata.

Sličan skup održan je danas i u Bojniku.

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu