Fudbaleri Jedinstva iz Vlajkovca pobedili Napredak 4:0

jedinstvo vlajkovac, napredak cestereg, fudbal, k-013

Vlajkovčani iz kola u kolo podižu formu i novi su lideri vojvođanskog istoka. Protiv novajlije iz Česterega imali su punu kontrolu meča od prvog do zadnjeg minuta i zasluženo ostvarili ubedljiv trijumf.

Vodeći pogodak delo je najboljeg igrača meča Nikole Vranića u 20. minutu, ali velike zasluge ima i mladi Caran koji je zabeležio prvu asistenciju u seniorskom fudbalu. U 36. minutu gol za Jedinstvo postiže Jankov, posle šuta Stanisavljeva lopta se odbila pravo na nogu napadaču Vlajkovčana koji je loptu lako smestio u praznu mrežu.

U prvih 15 minuta nastavka meča Jedinstvo je imalo dve stopostotne prilike. U 47. minutu Jankov je posle lucidnog proigravanja Vranića promašio potpuno prazan gol, a u 60. minutu posle odlične povratne Stanisavljeva, Jankov ponovo nije bio precizan.

U 71. minutu rešeno je pitanje pobednika. Vranić je uputio kvalitetan pas u prostor, u punom sprintu natrčao je Petrović i pogodio mrežu. U finišu meča posle dobre akcije Vranića, Jankov je primio loptu na levoj strani i posle dva dribligga efektno postigao četvrti pogodak za domaće.