Košarkaši Tamiša pobedili ekipu BKK Radničkog 76:70

kk tamis, bkk radnicki, kosarka, vesti pancevo, pancevo, k-013

Košarkaši Tamiša pobedili su ekipu BKK Radničkog rezultatom 76:70 u uzbudljivoj utakmici koja je bila neizvesna do samog kraja. Domaći tim je uspeo da slomi otpor protivnika tek u poslednjim minutima meča, a ključni igrač za pobedu bio je sjajni Davenport, koji je dominirao parketom sa impresivnih 32 poena.

BKK Radnički je pružio snažan otpor i držao se u egalu tokom većeg dela utakmice. U trećoj četvrtini su čak uspeli da preokrenu rezultat i uvedu meč u neizvesnu završnicu. Ipak, Tamiš je bio bolji u ključnim trenucima, odbranom i brzim napadima prelomivši meč u svoju korist.

Davenport i Collins su preuzeli odgovornost kada je bilo najpotrebnije, pogotovo u poslednjim minutima. Na strani BKK Radničkog, nekoliko igrača je imalo dobar učinak, ali to nije bilo dovoljno da zaustave domaću ekipu koja je bolje iskoristila svoje šanse u završnici meča.

Pobeda Tamiša od 76:70 donosi im važan trijumf, dok Radnički ostaje sa zadatkom da analizira greške iz ovog susreta i pokuša da se vrati na pobednički put u sledećem meču.

Tamiš - BKK Radnički 76:60 (18:14, 17:17, 24:21, 17:18)

Tamiš: Courseault 6, Davenport 32, Živojinović 7, Collins 13, Čabrilo 9, Krstić, Radović, Knežević 3, Todorović 5, Knežević V.

BKK Radnički: Lewis 11, Jovanović, Peno 12, Tofoski 2, Lešić 8, Dilparić, Dobrašinović, Gazibegović 10, Perović, Mijović 20, Sokolović 6, Stojadinović 1.

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu