Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website PANČEVKA Milena Sekulović balkanska ŠAMPIONKA u sambou

PANČEVKA Milena Sekulović balkanska ŠAMPIONKA u sambou

milena sekulović, sambo, k-013, vesti pancevo, pancevo

Tokom proteklog vikenda održana su tri značajna takmičenja u sambou – Studentsko evropsko prvenstvo, Evro kup „Serbia Open“ i Balkansko prvenstvo. Pančevo je i ovog puta imalo svog predstavnika u reprezentaciji Srbije, a to je Milena Sekulović, članica Sambo kluba „Tamiš“.

Učenica srednje tehničke škole „23. maj“, Sekulovićeva je u subotu nastupila na Evro kupu „Serbia Open“, gde se plasirala u finale. U odlučujućem meču poražena je od predstavnice Bugarske i tako osvojila srebrnu medalju.

Dan kasnije, na prvenstvu Balkana, Milena je pokazala izuzetnu formu. U finalnoj borbi ubedljivo je savladala protivnicu rezultatom 8:0, nakon čega je sudija prekinuo meč zbog tehničke superiornosti. Time je Pančevo dobilo prvog balkanskog šampiona u sambou – sportu poznatom i kao „samoodbrana bez oružja“.

– Presrećna sam zbog ovih rezultata, a pohvale idu na račun trenera reprezentacije Viktora Ožegovića i mog klupskog trenera Vuka Košića. Zahvalna sam im što su ispravili greške iz subotnjeg finala i pomogli mi da postanem balkanski prvak – izjavila je Milena Sekulović za K-013 portal.

Dodaj komentar

Pošalji

Trenutno: Se čita...

Najnovije: Na portalu