PANČEVO: Dušan Milošević bronzani na Kup Mawashi u Novom Sadu

dusan milosevic, karate klub pancevo

Karate klub Pančevo je nastupio na Mawashi kupu u Novom Sadu koje je održano 28. oktobra u sportskoj dvorani Petrovaradin, gde je učestvovalo više od 700 takmičara iz regiona.

Vojin Davidović je ovaj put bez medalje, a odlično je radio Dušan Milošević 2012. godište i osvojio brnzanu medalju.

Njegova kategorija je brojala 21 takmičara, a Dušan je pobedio tri protivnika i u borbi za ulazak u finale izgubio sa jednim poenom i osvojio treće mesto.

Narednog vikenda se održava Prvenstvo Srbije za kadete i juniore u Čačku na kom će nastupiti kadetkinja u borbama Vanja Roglić. Posle toga 11. oktobra biće Kup Vojvodine za decu na kome će karatisti Karate klub Pančevo nastupiti i pokušati da osvoji što bolje plasmane za predstojeći Kup Srbije za decu.

„Veoma sam zadovoljan osvojenom medaljom Dušana koja je mogla biti i sjajnija, al još se oseća neiskustvo zbog malog broja takmičenja na kojim je nastupio. U oktobru nas očekuje još barem tri takmičenja i biće zanimljivi rezultati takmičara, koliko se ko bude trudio“, kaže trener KK Pančevo Dragan Vukelić.